Mobil E-Ticaret Toplama ve Sevkiyat Yönetimi

Mobil E-Ticaret Toplama ve Sevkiyat Yönetimi

Mobil E-Ticaret Toplama Yönetimi

BROŞÜR

Mağaza İçi Hızlı Ve Kontrollü Sipariş Toplama Uygulaması

Obase QuickPick çözümü; E-ticaret kanalından iletilen siparişlerin mağaza içerisinde tabletler ile toplanmasını sağlayan bir E-Ticaret Arka Ofis Yönetimi ürünüdür.


E-ticaret kanalından iletilen siparişlerin mağaza içerisinde Android tabletlerle, hızlı ve hatasız bir şekilde toplanmasını,  ilgili siparişin dağıtıcıya iletilmesini ve müşteriye teslim edilmesini sağlar. Sipariş aşamasından müşteriye teslim ve ödeme alma aşamasına kadar tüm süreçlerin yönetildiği ve toplayıcıların performans ölçümünün yapıldığı bir çözümdür.

Sipariş Atama
Operasyonel Verimlilik
Verimli Zaman ve İş Gücü Yönetimi
Performans Takibi
Kolay Entegrasyon
Zamanında ve Doğru Teslimat

Quickpick hızlı ve kontrollü sipariş toplama sağlar . Kontrol Paneli ile siparişlerin durumu ve teslimatın yeri takip edilir . Quickpick raporları ile toplayıcı ve dağıtıcıların performansları ölçülür.


OBASE Etailer ve Etailer Mobil Ürünlerini tamamlayan  Quickpick, mevcut e-ticaret çözümleri ile  entegre olarak kısa sürede,  eksiksiz bir e-ticaret kanalı kurulmasını sağlar.

  • Artan operasyonel verimlilik
  • Teslimat sürelerinde azalma
  • Toplayıcı ve dağıtıcıların performans takibi
  • Hatalı işlemlerde düşüş

MicroStrategy

"Obase komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip en deneyimli iş ortaklarımız arasında yer alıyor."

"MicroStrategy’nin en fazla deneyime, komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip olan iş ortakları arasında yer alan Obase, MicroStrategy olarak Türkiye’de başarılı olmamızda çok önemli bir rol oynadı. Türkiye’de Obase ile olan 20 yılı aşkın ortaklığımız, yıllardır süregelen sadık müşteri profilimizi muhafaza etmek, güçlendirmek ve büyütmek, bundan sonra da önceliğimiz olacak."

MicroStrategy

Darrly Owen

MEA Bölgesi Başkan Yardımcısı

Turkish Airlines

"Obase çözümleri İle transactional servislerimizi ve mobil uygulamalarımızı tek bir platformdan görselleştirerek takip edebiliyoruz."

"THY, MicroStrategy Enterprise platformu ve Obase uzmanlığıyla İş Zekasını geliştiriyor. Obase çözümleri, transaction servislerinin ve mobil uygulamaların tek bir yerde görüntülenmesini sağlıyor. MicroStrategy yetenekleri, bize masaüstü ve mobil cihazlar için bütünleşik bir gelişim ortamı sunuyor."

Turkish Airlines

İbrahim Oral Emül

Büyük Veri ve İş Zekası Yöneticisi Türk Hava Yolları
TÜM BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN