E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi

Yeni Nesil E-Ticaret Platformu

BROŞÜR

E-Ticaret Dönüşüm Oranlarını Artırın

Obase Etailer, gerçek zamanlı satış ve stok yönetimi sağlayan yeni nesil online perakende sistemidir. Esnek yapısı ile bir e-ticaret sitesinin ihtiyaçlarının dinamik olarak yönetilmesini sağlar.

E-ticaret şirketlerinin tahmine dayalı analitik yeteneklerinde analizin sağladığı faydaları kullanarak daha fazla potansiyel müşteri oluşturmasını ve pazarlama stratejilerini buna göre şekillendirmelerine yardımcı olur. Gerçek zamanlı analiz ve gelişmiş dönüşüm oranları, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi ve satın alma modellerinin belirlenmesi gibi yetkinliklerini analizlerden elde ettiği verilerle artırır.

IOS ve Android Kullanıcı AraYüzü
Anlık Satış ve Stok Yönetimi
Anlık Büyük Veri Analizi ile Gerçek Zamanlı Öngörüler
Kişiselleştirilmiş Müşteri Deneyimi
Çok Kanallı Strateji Yönetimi
ERP Bağımsız

E-ticaret işlemlerinizi E-Tailer ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Çok kanallı stratejilerinizle uyumlu bir e-ticaret kanalı oluşturabilir ve sepet ortalaması, dönüşüm oranı ve satın alma oranlarındaki artışları tetikleyebilirsiniz.

E-tailer artık AzureMarketplace‘te!

  • Ciro ve Dönüşüm Oranı Artışı
  • Kampanya ROI'lerinde Artış
  • Sepet Terketme Oranında Düşüş

MicroStrategy

"Obase komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip en deneyimli iş ortaklarımız arasında yer alıyor."

"MicroStrategy’nin en fazla deneyime, komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip olan iş ortakları arasında yer alan Obase, MicroStrategy olarak Türkiye’de başarılı olmamızda çok önemli bir rol oynadı. Türkiye’de Obase ile olan 20 yılı aşkın ortaklığımız, yıllardır süregelen sadık müşteri profilimizi muhafaza etmek, güçlendirmek ve büyütmek, bundan sonra da önceliğimiz olacak."

MicroStrategy

Darrly Owen

MEA Bölgesi Başkan Yardımcısı

Turkish Airlines

"Obase çözümleri İle transactional servislerimizi ve mobil uygulamalarımızı tek bir platformdan görselleştirerek takip edebiliyoruz."

"THY, MicroStrategy Enterprise platformu ve Obase uzmanlığıyla İş Zekasını geliştiriyor. Obase çözümleri, transaction servislerinin ve mobil uygulamaların tek bir yerde görüntülenmesini sağlıyor. MicroStrategy yetenekleri, bize masaüstü ve mobil cihazlar için bütünleşik bir gelişim ortamı sunuyor."

Turkish Airlines

İbrahim Oral Emül

Büyük Veri ve İş Zekası Yöneticisi Türk Hava Yolları
TÜM BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN