Shelfforce Management

Shelfforce Management

IoT ve Görüntü İşleme Teknolojisi ile Akıllı Raf Yönetimi

BROŞÜR

Akıllı Raf Yönetimi

Akıllı Raf Teknolojisi ile kesintisiz raf kontrolü yaparak hem müşteri memnuniyetini, hem satış gelirlerinizi artırın; operasyonel giderlerinizi azaltın.

Görüntü işleme teknolojisi ve elektronik ağırlık sensörleri ile ürünlerin adetleri ile birlikte hangi rafta yer aldıkları tespit edilir. Raflarda bulunan ürünlere ait stok değişimleri anlık olarak sisteme iletilir. Kritik eşiğin altındaki ürünler için anlık uyarılar veya otomatik sevk emirleri oluşturulur.

Gerçek Zamanlı Raf Takibi
Görüntü İşleme Teknolojisi
Ürün Stok Değişimlerinin Anlık Takibi
Planogram Uygunluğu Kontrolü
İş Gücü Tasarrufu
IoT Sensörleri ile Veri Akışı

Ürün talep analizi ile, doğru ürün ve miktarın doğru zamanda doğru raflara yerleştirilmesini sağlayarak satış gelirini artırın ve kayıp oranınızı düşürün. Otomatik sipariş gönderme ve yanlış yerleştirilmiş / boş ürün raflarının kolay takibi ile operasyonel işçilik giderlerinden tasarruf edin. Mağaza içi perakendenizi dönüştürün.

  • Kesintisiz raf kontrolü ve periyodik ürün analizi ile satışlarınızı artırın.
  • IoT sensörleri ve görüntü işleme teknolojisi ile raflarda bulunan ürünleri, stok durumunu, doğru yerleştirilip yerleştirilmediğini takip edin.
  • Anlık stok bilgisi takibi ile müşteri talebini hızlıca karşılarken, otomatik sevk emri özelliği sayesinde operasyonel iş gücü tasarrufu edin

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN