B2B Çözümleri

B2B Çözümleri

OBASE Grubu'nun B2B çözümleri, satıcı ve alıcıların birlikte yürüttükleri süreçlerin yönetildiği ve bu süreçlere ait bilgi akışının yönlendirildiği elektronik iş platformlarıdır.


OBASE B2B çözümleri, internet tabanlı arayüzleri ve servisleriyle alıcıların sipariş, ürün, tedarikçi ve raporlama gibi süreçlerini etkin bir şekilde yönetmesine olanak sağlar. Ayrıca yine bu ürün grubu içinde ticari ürünlerin, standart olarak tanımlanmasını sağlayan, barkod teknolojileri temelli küresel veri ve uygulama standartları platformu olan ve Türkiye'de, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde kurulan GS1, tedarik zinciri üzerindeki verimliliği artırmaya yönelik tekil tanımlama, veri toplama, veri paylaşma standartları ve çözümleri bulunmaktadır. GDSN ise birlikte çalışan sertifikalı veri havuzlarından oluşmakta ve bu havuzlar üzerinden kullanıcı firmalar arasında güncel ve kaliteli veri paylaşımı sağlamaktadır.


OBASE bu doğrultuda GS1 Türkiye'de veri hizmetlerine dayalı platformun geliştirilmesi ve sürdürülmesinde rol almaktadır.


OBASE Grubu'nun B2B çözümleri aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır.

OBASE Ürün Bilgi Yönetimi

DETAYLI BİLGİ

Ana Veri Yönetimi Çözümleri ve GS1

DETAYLI BİLGİ

B2B Ecza Deposu Portalı

DETAYLI BİLGİ

Hastane Yemek Dağıtım Sistemi

DETAYLI BİLGİ

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN