EWE TÜRKİYE

EWE TÜRKİYE

Obase

One IT projesi, ile, operasyonel verimliliğimizi otomatikleşen veri aktarımı ile artırmanın yanı sıra; tek bir gerçek değer üzerinden objektif stratejiler oluşturuyoruz.

OneIT Projesi

Alman menşeli enerji devi EWE AG’nin çatısı altında konumlanan EWE Türkiye Holding, Türkiye pazarındaki faaliyetlerine 2007 yılında başlamıştır.

Bursagaz, Kayserigaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom olmak üzere 5 iştirak şirketi bulunan EWE Turkey Holding, müşterilerine; doğal gaz dağıtım, enerji ticareti ve satışı, enerji hizmetleri ve telekomünikasyon iş kollarında hizmet sunmaktadır.


Artan uygulama sayısı ve farklı sistemlerin kullanımını nedeniyle, EWE Turkey Holding için verinin doğru analizi ve operasyonel iş süreçlerinin otomatik hale getirilmesi bir ihtiyaç haline gelmişti.

Üç fazda tamamlanan proje ile EWE Turkey Holding; IT süreçleri, tüm holding bütçesi ve proje yönetimi süreçlerinin takibini bir ekran üzerinden yapabilir hale geldi.


Gökhan Ekşi | Perakende ve Ticari Uygulamalar Müdürü

"One IT projesi, ile, operasyonel verimliliğimizi otomatikleşen veri aktarımı ile artırmanın yanı sıra; tek bir gerçek değer üzerinden objektif stratejiler oluşturuyoruz. "