İhale Takip Sistemi

İhale Takip Sistemi

Farklı Kaynaklardaki Hava Yolları Verilerini Dinamik Tek Bir Rapora Dönüştürün

İlaç ve tıbbi malzeme alımları için yapılan ihaleleri; açılışlarından, bayilere teslimatlarına kadar geçen süreçleri online olarak yönetmenizi sağlar.

 

Kurumların ilaç ve tıbbi malzeme alımları için yaptıkları ihaleleri; açılışlarından, bayilere teslimatlarına kadar geçen süreçleri online olarak yönetmeyi sağlar. Manuel yürütülen tüm işlemlerin sistem üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanırken, onay süreçleri sistematikleştirilmiştir.

 

Ürün yönetimi, ihale yönetimi, Sipariş yönetimi, Veri yönetimi ve Rapor modülleri bulunur. Ürün sorumlularına göre onay hiyerarşileri tanımlanabilir, ihale dökümanları, teknik şartnameler sisteme yüklenebilir, ihale statü takibi yapılabilir. Ürünün fiyat ve rakip bilgileri görüntülenebilir, finansal onay süreci gerçekleştirilebilir. Kazanılan ihaleler için depolar sipariş oluşturabilir ve verdikleri siparişleri takip edebilir. İhale bazlı ürün takibi yapabilir. Siparişlerin kısmi sevkiyatı, iptal ve iade süreçleri planlanabilir. İhalelerin finansal analizleri raporlanabilir, sipariş stok takip raporları ve operasyonel raporlar görüntülenebilir, geçmiş ihalelerde rakip fiyatlarının analizi yapılabilir.

MicroStrategy

"Obase komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip en deneyimli iş ortaklarımız arasında yer alıyor."

"MicroStrategy’nin en fazla deneyime, komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip olan iş ortakları arasında yer alan Obase, MicroStrategy olarak Türkiye’de başarılı olmamızda çok önemli bir rol oynadı. Türkiye’de Obase ile olan 20 yılı aşkın ortaklığımız, yıllardır süregelen sadık müşteri profilimizi muhafaza etmek, güçlendirmek ve büyütmek, bundan sonra da önceliğimiz olacak."

MicroStrategy

Darrly Owen

MEA Bölgesi Başkan Yardımcısı
TÜM BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN