Telekom İş Zekası | Corpwatch

Telekom İş Zekası | Corpwatch

Telekom C-Level Yöneticileri için Dijital Kokpit

BROŞÜR

Telekom C-Level Yöneticilerin Verimsiz Süreçlerin Takibi İçin Tasarlanmış Gelişmiş Dashboard

Telekom C-Level Yöneticileri için Dijital Kokpit

Microstrategy Enterprise Analytics ve Nowcasting® modeli kullanılarak geliştirilen Obase Corpwatch, özellikle Telekom endüstrisi için verimsizlikleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış veri odaklı bir karar destek çözümüdür. C-Level ve diğer yöneticiler, Pazarlama, Hizmetler, Ağ, Finans, Satış ve CEM süreçleriyle ilgili kritik KPI’ları ve bilgileri tek bir platformdan görüntüleyebilir ve izleyebilir.
Operasyonel Şeffaflık
Müşteri Kayıplarında Düşüş
Hizmet Kalitesinde Artış
Gerçek Zamanlı Servisler Takibi
Operasyonel Verimlilik
Yeniden Tasarlanmış Telekom KPI'ları

Yetenekli personeli ve olağanüstü teknolojileri olan büyük şirketler de dahil olmak üzere birçok organizasyon, gerçeğin aynı, tek versiyonuna ulaşmakta bocalıyor. Departmanlar sahip oldukları verileri ile sadece kendi kullanımları için rapor ürettikleri için ortak bir vizyon belirlemek sorun olabilir. Obase Corpwatch, kuruluşun tüm işlevlerinin aynı dilde ve aynı tonda konuşmasına izin vererek eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. Telekom yöneticileri için mobil ve web kullanarak 7/24 ulaşabildikleri, işletmelerini daha verimli yönetmelerine olanak saplayan bir platformdur.

  • Hizmet kalitesinde %30 artış
  • Müşteri kayıp oranında %10 düşüş
  • 200+ KPI ve Telekom özelinde veri modeli
  • 20,000+ servisin gerçek zamanlı takibi
  • Kolay fraud takibi ve kontrolü

MicroStrategy

"Obase komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip en deneyimli iş ortaklarımız arasında yer alıyor."

"MicroStrategy’nin en fazla deneyime, komple çözüm sunma yetkinliğine ve güçlü bir ekibe sahip olan iş ortakları arasında yer alan Obase, MicroStrategy olarak Türkiye’de başarılı olmamızda çok önemli bir rol oynadı. Türkiye’de Obase ile olan 20 yılı aşkın ortaklığımız, yıllardır süregelen sadık müşteri profilimizi muhafaza etmek, güçlendirmek ve büyütmek, bundan sonra da önceliğimiz olacak."

MicroStrategy

Darrly Owen

MEA Bölgesi Başkan Yardımcısı

TURKCELL

"Operasyonel mükemmellikte bizi ön sıraya taşıdı."

"RTM (Gerçek Zamanlı İzleme) adı verilen anlık operasyonumuzu gözlemlediğimiz; bizim “CEO Kokpiti” olarak da adlandırdığımız dahsboardları kullanımını başlatarak MicroStrategy ve Obase sayesinde büyük atılım yaptık."

TURKCELL

İnanç Çakıroğlu

YAPAY ZEKA, VERİ ANALİTİK ve VERİ BİLİMİ, Direktör

TURKCELL

"OBASE, verimizi ve bizim ihtiyaçlarımızı çok iyi tanıyor."

"Obase ve Turkcell BT departmanı uzun süredir birlikte çalışıyor. MicroStrategy yeteneklerini kullanmadaki uzmanlığı ile iş hedeflerimize ulaşmamıza katkıda bulunuyor. Obase ve Turkcell BT departmanı uzun süredir birlikte çalışıyor. Obase ihtiyaçlarımızı anlıyor ve verilerimizi derinlemesine biliyor. MicroStrategy yeteneklerini kullanmadaki uzmanlığı ile iş hedeflerimize ulaşmamıza katkıda bulunuyor."

TURKCELL

Hilal Atılay

İnsan Kaynakları Direktörü

EWE Türkiye Holding

"OBASE ile veriye dayalı İş kararları"

"One IT projesi, ile, operasyonel verimliliğimizi otomatikleşen veri aktarımı ile artırmanın yanı sıra; tek bir gerçek değer üzerinden objektif stratejiler oluşturuyoruz."

EWE Türkiye Holding

Gökhan Ekşi

Perakende ve Ticari Uygulamalar Müdürü
TÜM BAŞARI HİKAYELERİMİZ

Sektörünüze özel çözümler için

BİZE ULAŞIN