Sanofi

Sanofi

Obase

Obase B2B Ecza deposu portal projesi ile güvenilir bir teknoloji iş ortağımız oldu.

B2B Ecza Deposu Portal Projesi

Sanofi insan hayatına güç katmaya adanmış, küresel bir biyoteknolojik ilaç şirketidir. Dünyada 100 ülkede, 100 bini aşan çalışanı ile, bilimsel yenilikleri tedavi çözümlerine dönüştürmek ve sağlığa erişimi geliştirmek için her gün tutkuyla çalışır. Sanofi, Türkiye’de ise 60 yılı aşkın süredir ülkemizin sağlıklı geleceği için 1700 çalışanı, geniş ürün portföyü ve Türkiye’nin en büyük ilaç üretim tesislerinden biri olan Lüleburgaz’daki fabrikası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye ilaç sektöründe öncü bir çözüm olup ecza depolarının sipariş durumlarını takip etmenin yanı sıra stok/gün, Stok giriş – çıkış hesaplamaları gibi temel performans göstergeleri ile stok plan ve takiplerini yapmalarını sağlar.

Prizma’nın Ecza depoları için sağladığı stok planları sipariş edilen ilaçların Türkiye’nin her yanında bulunabilirliğini kolaylaştırır ve hastaların hayatını iyileştirir. Obase, bu projede Sanofi Türkiye Bilişim Teknolojileri ve Sistemleri ekibi ile birlikte çalışarak Prizma portalın teknik mimarisinden kullanıcı ekranı tasarımına kadar tüm yazılım geliştirme döngüsünde güvenilir bir teknoloji iş ortağı olmuştur.

Türkiye Üçüncülüğü, 2018

IDC (International Data Cooperation) IoT, Big Data, Analytics & AI Konferansı, Müşteri Mükemmeliyeti Kategorisi