MADAM 10

MADAM 10

Obase

Perakende odaklı, uluslararası ve ulusal çapta kozmetik şirketleri tarafından kullanılan ve bir bütün olarak tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek bir ERP sistemine sahip olduk.

ERP Projesi

Madam10, kozmetik perakendesinde yerel bir marka olarak öne çıkan bir markadır. 40 yılı aşan süreye yayılan deneyim ve bilgi birikimi ile sektörde fark yaratan marka; sürdürülebilir yaygınlaştırma çalışmaları ile yurt içi ve yurt dışında büyüme vizyonu ile kurumsallaşma sürecini inşaa etmektedir.

Mevcut sistemin kurumsallaşan markanın ihtiyaçlarına cevap verememesi, tüm verilerin kaynak sistemlerde konsolide bir şekilde bulundurulması ihtiyacı,  geliştirmeye el verişsiz bir alt yapıya sahip olunması, tek veriden beslenen raporlama alt yapısına duyulan ihtiyaç ile bir dönüşüm projesi başlatılmıştır.


Cemal Candan | Genel Müdür

"Bizim ihtiyacımız perakende sektörü ERP’sine odaklanmış, uluslararası ve ulusal çapta kozmetik şirketleri tarafından kullanılan ve bir bütün olarak tüm ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek bir ERP sistemine sahip olmaktı. Yaptığımız incelemeler, Obase Retailer ERP’nin bize bu yetenekleri kazandırabileceği sonucunu gösterdi."