Bizden Haberler

Haberler

Microstrategy İstanbul Sempozyumu’nun ikincisi gerçekleşti!

Türkiye'de sektörünün önde gelen firmalarına veriye dayalı çözümler sunan Obase ile iş zekasının önemli platformlarından Microstrategy’nin dünyanın,  önemli şehirlerinde düzenlediği ve Türkiye’de bu sene ikincisi yapılan Microstrategy Sempozyumu gerçekleşti.

Microstrategy Başkan Yardımcısı Hugh Owen, Microstrategy Ortadoğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Darryl Owen, Obase CEO’su Dr. Bülent Dal, Microstrategy Türkiye Ülke Müdürü Evren Eray ve Turkcell CRM, İş Zekası ve Dijital Yetenekler Direktörü İnanç Çakıroğlu’nun konuşmacı olarak yer aldığı sempozyuma; Migros, QNB Finansbank, Türk Hava Yolları ve Eczacıbaşı Esan şirketlerinin yöneticileri de sunumlarıyla katılarak Microstrategy’nin teknolojisiyle elde ettikleri iş sonuçlarını katılımcılarla paylaştı.

Bu sene ikincisi düzenlenen Microstrategy sempozyumunda akıllı kurum olmak, analitiğin dijitalleşmedeki yeri, iş hızında akıllı kararlar alabilmenin yolları, veriye dayalı yönetim kültürü, yapay zeka ve artırılmış/sanal gerçeklik gibi konular ele alındı. Microstrategy 10 platformunun son çıkan yeniliklerinin de sergilendiği sempozyumda, bu platformun dijital dönüşüm sağlamak için tüm iç ve dış bileşenleri bir bağlamsal zeka kaynağına bağlayan, gerçek zamanlı bir veri platformu olarak nasıl kullanılabileceği konuşuldu.

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016