MOBİL ZEKA

İş dünyasının hızına ayak uydurun

“Bilginin gücünü avuçlarınızın içine almanızı sağlayan mobil iş zekâsı çözümleri...”

Tek bir gösterge panelinden kolayca görüntülenen gerçek zamanlı raporlar, müşteri analizleri ve yönetim araçları... Teknolojiyle harmanlanan yeni nesil iş uygulamaları, işinizi her yerden ve her zaman yönetebilmeniz için tasarlanıyor. Çünkü iş dünyasında ihtiyacınız olan şey: Her dakika, her saniye bu araçlara ulaşabilmek ve kararlarınızı doğru bilgiyle anlık olarak verebilmek...

Mekân bağımsız etkin iş zekası

OBASE, iş zekâsı araçlarının tümünü iPhone iş uygulamaları kategorisinde 24 uygulama arasında Apple’ın da onayıyla birinci olan MicroStrategy Mobil Uygulama Platformu sayesinde mobil ortama aktarıyor.

Sosyal ve mobil zekâ

MicroStrategy’nin sosyal zekâ ürünleriyle OBASE, dünyanın en büyük sosyal veri tabanları üzerinde müşterileriniz hakkında derinlemesine analiz yapabilmenize olanak tanıyor. Sosyal medyada yer alan kişisel verileri geniş bir yelpazede analiz edebilen uygulamalar ile firmalar; tüketicilerinin demografik özelliklerini, ilgi alanlarını, takip ettikleri etkinlikleri ve seçtikleri markaları geniş bir alanda detaylı bir şekilde analiz edebiliyor.

Alert, perakende ve tüketiciye hizmet sağlayan firmaların kendi mobil ticaret uygulamalarını, sosyal medya ile bütünleşik olacak şekilde, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilmelerine olanak tanıyan bir mobil ticaret platformu. Alert, sosyal medya entegrasyonu sayesinde müşteri verisini arka tarafta zenginleştirip, mikro segmentler bazında, müşteriye özel içerikler ile daha fazla müşteriye, daha doğru öneriler ile ulaşabilmenize de yardımcı oluyor.

Express ise iş zekâsı ve iş analitiğini web ortamına taşıyan ve mobil zekâ uygulamalarıyla entegre eden bulut tabanlı bir MicroStrategy ürünü. SaaS (Software-as-a-Service) olarak kullanılabilen bu iş zekâsı çözümü sayesinde web ve mobil ortamlar için çok daha verimli ve hızlı iş zekâsı uygulamaları geliştirilebiliyor.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.