İŞ ZEKASI

İş Zekası

Yeni Kuşak İş Zekası Platformlarıyla Tanışın!

İnteraktif Dashboard'ları görmek için tıklayın.

OBASE; veri ambarı, veri entegrasyonu ve karar destek sistemleri konusundaki uzmanlığıyla, analitik karar süreçlerine yönelik kurumsal gereksinimleri, dünyanın en iyi iş zekası platformuna sahip olduğu kabul edilen MicroStrategy İş Zekası Ürün Ailesiyle karşılıyor.

OBASE, tek bir iş zekası platformunda 5 tipteki iş zekası gereksinimlerini karşılıyor:

  • Scorecard'lar ve Dashboard'lar
  • Managed Metric Reports
  • Enterprise Reporting
  • OLAP Analysis
  • Advanced & Predictive Analysis
  • Alert & Proactive Notificationsİş Zekası Süreçleri
RAPORLAMA
Günlük karar süreçlerinde farklı gereksinimler için detaylı bilgi

MicroStrategy raporları tamamıyla interaktif yapısıyla kullanıcılara verilerini tekrar düzenleme ve formatlama özgürlüğünü sunan "sürükle ve bırak" teknikleriyle inanılmaz bir iş hakimiyeti sağlar.

İş Zekası araçlarının kişisel kullanımın yaygınlaşması zaman kaybını engellerken, dinamik bir organizasyonun her zaman ihtiyaç duyacağı raporlara sahip olmasını da kolaylaştırmaktadır.

ANALİZ
Kurumsal performans Yönetimi'nde ve trend analizlerinde güçlü teknik altyapı

MicroStrategy , iş kullanıcılarına temel slice-and-dice OLAP analizleriyle kapsamlı bir dizi araçlar sunarak, veriambarının tamamı üzerinde kontrol gücü ve geleceğe ilişkin tahmin analizleri yapılmasına imkan vermektedir. MicroStrategy'nin analitik gücü, görüntüleme ve raporlama fonksiyonalitesinin kusursuz şekilde kullanılmasını sağlar. MicroStrategy ile kullanıcılar, günlük standart scorecard'larına ve dashboard ekranlarına ya da daha fazla bilgi talepleri için detaylı raporlara erişebilirler. İş kullanıcıları analizler sayesinde problemlerin kök nedenlerini kavrayabilirler.

GÖRÜNTÜLEME
Organizasyonel performansın sürekli takibinde her seviyede gerçek zamanlı görüntüleme

MicroStrategy, şirketlerin kurumsal performanslarını sürdürülebilir bir biçimde görüntüleme ve takip etme imkanı sunmaktadır. MicroStrategy, scorecardları ve dashboard ekranlarını organizasyon genelinde farklı amaçlar ve roller doğrultusunda üretilmesini mümkün kılan teknolojiye sahiptir. MicroStrategy Scorecardları kurumsal verilerin tümüyle interaktif bir şekilde bağlıdır, böylece iş kullanıcıları kendi raporlarından daha detaylı seviyelerde bilgiyi de talep edebilmektedirler. MicroStrategy, tüm iş kullanıcıları adına veri tabanını monitör eder ve belirlenen iş kuralları doğrultusunda uyarılar yapar.


http://www.microstrategy.com/Solutions/

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.