VERİ MADENCİLİĞİ

Veri Madenciliği

"OBASE, KXEN ile modellemeyi sadece 1-2 proje için değil, günlük hayatta kullanılabilir hale getiriyor."

Veride bilgi keşfi süreçleriyle; veride geçerli, yeni, muhtemelen faydalı ve mutlaka anlaşılabilir desenlerin ortaya çıkartılmasıyla endüstriyel ve bilimsel alanlarda fayda sağlayacak bilgi ve sonuçlar üretilmekte.
Özellikle; bankacılık, sigortacılık, telekomünikasyon , perakendecilik, web, e-ticaret sektörleri ile; biyoloji, astronomi, tıp gibi bilim dallarında analitik bilgi keşfine sıkça başvuruluyor. OBASE, müşterilerinin her geçen gün artan bilgi keşfi gereksinimlerini, günlük iş süreçlerine kolaylıkla adapte edecekleri KXEN veri madenciliği araçlarıyla her geçen gün daha anlamlı iş kararlarına dönüştürebilmelerini amaçlıyor.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home ÇÖZÜMLER İNOVATİF AR-GE ÇÖZÜMLERİ VERİ MADENCİLİĞİ