ANALİTİK CRM

Analitik CRM

"OBASE Analitik Müşteri Yönetimi ile süper müşterilerinizi keşfedip kişiye özel kampanyalar tasarlayabilirsiniz."

OBASE; Analitik Müşteri Yönetimi ile size sadece müşteri analizlerini yapacağınız bir ürün sunmakla kalmıyor; deneyimli sistem entegrasyon ekibi ile birlikte müşteri analizlerinizi diğer kurumsal analizlerinizle bütünleştirebilmeniz için diğer sistemlere gerekli entegrasyonu da sağlıyor. Ayrıca yıllardır veri entegrasyonu projelerinde kullandığı dünya çapında lider veri temizleme araçlarını kullanarak müşteri verilerinizin temizliğini sağlayıp müşteri veri kalitenizi yükselterek müşterileriniz hakkında doğru kararlar almanızı sağlıyor. Analitik Müşteri Yönetimi çözümleri; müşterilerinizin kendi alışveriş bilgilerini web üzerinden takip etmelerine olanak sağlıyor.

Analitik Müşteri Yönetimi çözümleri aynı zamanda operasyonel müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümleriyle entegre olarak çalışabiliyor.

OBASE Analitik Müşteri Yönetimi Çözümleriyle;

  • 1. Karlı müşterilerin belirlenmesini
  • 2. Müşterilerin karakteristik özelliklerinin alışveriş karakteristiği ile birlikte analizini,
  • 3. Müşterilerin lokasyon, demografik, kanal vs... bazlarında alışveriş karakteristiğini,
  • 4. Müşterilerin farklı formlarda segmentasyonunun yapılmasını, segmentler arası geçişin analizini,
  • 5. Müşteri değer matrisinin oluşturulmasını,
  • 6. Veri madenciliği teknikleri kullanılarak hedefe yönelik kampanya önerileri üretilmesini,
  • 7. Kampanya geri dönüşlerinin analizini ve verimliliğinin ölçümlenmesini gerçekleştirebilirsiniz.


OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Smartcon Big Data, Connected world etkinliğinde yerimizi aldık! Sponsorları arasında yer alarak, 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilmesine katkı sağladığımız etkinlik iki...
Verimlilik Ödülleri 2016 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri 2016’da “Bilgi Teknolojileri Projelerinde Kanban (Yalın) Süreçlerinin...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home ÇÖZÜMLER İNOVATİF AR-GE ÇÖZÜMLERİ VERİ ANALİZİ ANALİTİK CRM