VERİ KALİTESİ

Veri Kalitesi

Kurumsal verilerin kaliteli olması; doğru, güvenilir, birbiriyle tutarlı ve kullanılabilir olmasını gerektirir. Veri kalitesinden emin olmayan şirketlerin bilgi yönetimi alanındaki yatırımları sadece maliyet yükü getirmektedir..

OBASE; dünya çapındaki lider veri yönetimi araçlarını, tüm sistemlerinizdeki verilerin kalitesini artıracak çözümler halinde sunuyor. Böylece sistemlerde aynı dilin konuşulmasını, doğrunun tek versiyonunun elde edilmesini ve toplam sahip olma maliyetlerinin minimumda tutulması sağlanıyor. OBASE; Veri Kalitesi Yönetimi ile kurumsal verilerin temizlenip konsolide edilmesini, gereken tekilleştirme mekanizmalarının kurulmasını ve kalitesiz verinin oluşmasını engelleyici mekanizmaların kurulmasını sağlıyor.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Smartcon Big Data, Connected world etkinliğinde yerimizi aldık! Sponsorları arasında yer alarak, 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilmesine katkı sağladığımız etkinlik iki...
Verimlilik Ödülleri 2016 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri 2016’da “Bilgi Teknolojileri Projelerinde Kanban (Yalın) Süreçlerinin...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home ÇÖZÜMLER BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ VERİ KALİTESİ