ANA VERİ YÖNETİMİ

Ana Veri Yönetimi

Kurumlar giderek karmaşıklaşan işlerini kolaylaştırmak için sürekli olarak yeni sistemlere yatırım yapmaktadır. Bu süreç içerisinde şirketler; departmanlar, lokasyonlar vb. bazında farklı veri kaynaklarında aynı bilginin tekrar edilmiş ve parçalanmış versiyonlarına sahip olmaktalar.

Kurumsal verilerin tekrar kontrol altına alınması ve doğrunun tek versiyonuna ulaşılmasında; Ana Veri Yönetimi (Master Data Management-MDM) kavramı ortaya çıkmakta.

OBASE'in size özel ana veri yönetimi çözümleri ile;

  • 1. Tüm kaynaklarınızdaki ve uygulamalarınızdaki veriyi konsolide edebilir,
  • 2. Ortak verilerinizi; iş süreçlerinizdeki fonksiyonaliteden bağımsız olarak yönetebilir,
  • 3. Ortak veri değişikliklerinizin iş süreçlerinize otomatik olarak yansımasını sağlayabilir,
  • 4. Kurumsal MDM ( Master Data Management) tabanınızda doğrulanmış tek gerçek veriye (müşteri, ürün, hesap, lokasyon) ulaşabilirsiniz.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home ÇÖZÜMLER BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ ANA VERİ YÖNETİMİ