MÜŞTERİ DENEYİM YÖNETİMİ

CLARABRIDGE - Dünyanın en kapsamlı müşteriyi anlama platformu!

Clarabridge, Müşteri Deneyim Yönetiminde lider bir platformdur. Dünyanın önde gelen markalarının müşterilerini anlamalarına ve müşterileriyle etkileşimlerini artırmaya yardımcı olur.

Sektör bağımsız, markalar için müşterilerini her kanaldan dinler, gelişmiş analiz yeteneği ile raporlamalar ve anlık bildirimlerde bulunur. Çağrı merkezleri, Sosyal medya hesapları, anket, e-mail, Blog ve forumlardaki konuşmaları entegre bir şekilde dinleyerek, markalara eksiksiz bir müşteri deneyimi yaratabilmeleri için yardımcı olur. Bunu yaparken; Tavsiye skoru (NPS), Duygu analizi, Konuşma analizi, Metin analizi, Anket, Doğal Dil işleme yeteneği(NLP), sosyal dinleme yöntemlerini kullanır.

Clarabridge, müşteri deneyim yönetimindeki etkinliğini arttırmak için büyümeye devam etmektedir. Son olarak Engagor çözümünü satın alarak, platformun daha da güçlenmesini sağlamış oldu. Markaların, sosyal kanallarda müşterileri ile doğrudan etkileşimini artırarak, müşteri sadakati, satış ve potansiyellerini artırmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

http://www.clarabridge.com

https://engagor.com

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Smartcon Big Data, Connected world etkinliğinde yerimizi aldık! Sponsorları arasında yer alarak, 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilmesine katkı sağladığımız etkinlik iki...
Verimlilik Ödülleri 2016 Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri 2016’da “Bilgi Teknolojileri Projelerinde Kanban (Yalın) Süreçlerinin...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home ÇÖZÜMLER CRM ve CX ÇÖZÜMLERİ MÜŞTERİ DENEYİM YÖNETİMİ