TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Sektörde birçok ilke imza atmış olan OBASE sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tercih edilen bir marka olmuştur. Doğru işbirliklerinin, doğru hedeflere ulaştıracağının bilinciyle hareket eden OBASE, dünyanın en güçlü teknolojilerini bütünleşik platformlarda sunmaktadır.

Bilgi yönetimi ve iş zekası alanlarında uzmanlık kazanan OBASE, en ileri teknolojiyi takip ederek ihtiyaçlarınız için en uygun teknolojileri bütünsel bir çözüm yaklaşımıyla şirketlere kazandırmaktadır.

 

Yazılım Kalite Güvence Sistemi(SQA)

OBASE , Test ve Dokümantasyon birimi bünyesinde Yazılım Kalite Güvence (Software Quality Assurance ) yapısını kurmuş ve geliştirmektedir. Proje bazlı görevlendirilmiş test ekipleri tarafından fonksiyonellik, kullanılabilirlik, performans/yükleme/stress sistem ve güvenlik testleri ile; OBASE ürün kalitesini arttırılması, ürünün beklenen şekilde davrandığını gösterilmesi ve kontrolü, güvenilir çözümler sunulması, sektör ihtiyaçlarının yerine getirmesi hedeflenmiştir.

Manuel testler ve otomasyon testleri yapılmaktadır.

Kalite Güvence sürecini yönetmek için, bu konuda özel olarak geliştirilmiş araçlar kullanılmaktadır.

Test ve Dokümantasyon birimi tarafından kullanılan araçlar: Selenium, Jmeter, Skuli’dir.

QA ile;

  • Güvenlik, uyumluluk, performans, güvenilirlik ve mevzuata uygunluk konularında organizasyonun kendini ifade etmesi,
  • Şirket içindeki test/son kullanıcıya teslim süresinin azalması,
  • Yazılım aşamasının daha düzenli ve verimli yürüyebilmesi,
  • Üretim bazında dinamik bir şekilde testlerin uygunabilme ve yeni test ortaya çıkmasının sağlanması,
  • Test sonuçlarını uygulayarak yazılım tasarlanabilmesi ve son kullanıcının deneyiminin hızlı ve sağlam olabilmesi sağlanmaktadır.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home HİZMETLER TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI