RICHRELEVANCE

"Richrelevance omnichannel alanında bir dünya lideridir."

RichRelevance müşteri deneyimini tüm kanallarda yönetmek üzere , akıllı algoritmalar üreterek kişiye/müşteriye yönelik pazarlamada sektörün lider kurumu olarak ve uluslararası faliyet gösteren 200’den fazla şirkette kullanılan omnichannel uygulamaları ile tüm web, mobil ve mağaza içi ortamlar üzerinden en uygun ve inovatif şekilde sunmaktadır.

Richrelevance aralarında Office Depot, Costco, Marks & Spencer and Galeries Lafayette’in de bulunduğu müşterilerine her gün 1 milyarın üzerinde kararın verilmesine ve 10 milyar dolarlık satış elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

Merkezi San Francisco’da bulunan RichRelevance, 42 ülkede 9 ofisi ve iş ortakları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Richrelevance ile ilgili detaylı bilgiye izleyen linkten ulaşabilirsiniz: http://www.richrelevance.com/

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home İŞ ORTAKLARI RICHRELEVANCE