OSİS

OSIS Hakkında

1997 yılında kurulan OSİS, işletmelerin kurumsal verilerini güvenilir bilgiye ve stratejik değere dönüştüren yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu bağlamda çeşitli sektörlere yönelik projeler geliştirmekte, yeni ürünler geliştirmeyi hedeflemekte ve bu amaca yönelik olarak çeşitli Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

OSİS sunduğu çözümleri veri entegrasyonu, iş zekası, kurumsal performans yönetimi, veri ambarı, ana veri yönetimi, veri kalitesi, veri tabanı gibi alanlarda konusunun lideri olan ve aynı zamanda iş ortağı olduğu IBM’in Information Management araçlarını kullanarak inşa etmektedir.

IBM’in Bilgi Yönetimi başlığında sunduğu çözümlerin her biri; Forrester ve Gartner gibi önde gelen analist firmaların değerlendirmelerinde kendi alanında lider konumda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra IBM Information Management entegre ürün ailesi; yine analistler tarafından sektördeki en kapsamlı ve en ileri viziyona sahip Bilgi Yönetimi platformu olarak kabul edilmektedir.

OSIS IBM Information Management vizyonu çercevesinde sağladığı çözümleri üç ana başlık altında toplamaktadır:

  • Sunum Katmanında; İş Zekası ve Kurumsal Performans Yönetimi - IBM Cognos
  • Entegrasyon ve Veri Ambarı Katmanında; IBM InfoSphere
  • Veri Yönetimi katmanında; IBM DB2 & IBM OPTIM


OSIS ile ilgili daha detaylı bilgiye www.osissoftware.com adresinden ulaşabilirsiniz.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home İŞ ORTAKLARI OSİS