CLARABRIDGE

CLARABRIDGE - Dünyanın en kapsamlı müşteriyi anlama platformu!

Clarabridge, Müşteri Deneyim Yönetiminde lider bir platformdur. Dünyanın önde gelen markalarının müşterilerini anlamalarına ve müşterileriyle etkileşimlerini artırmaya yardımcı olur.

Sektör bağımsız, markalar için müşterilerini her kanaldan dinler, gelişmiş analiz yeteneği ile raporlamalar ve anlık bildirimlerde bulunur. Çağrı merkezleri, Sosyal medya hesapları, anket, e-mail, Blog ve forumlardaki konuşmaları entegre bir şekilde dinleyerek, markalara eksiksiz bir müşteri deneyimi yaratabilmeleri için yardımcı olur. Bunu yaparken; Tavsiye skoru (NPS), Duygu analizi, Konuşma analizi, Metin analizi, Anket, Doğal Dil işleme yeteneği(NLP), sosyal dinleme yöntemlerini kullanır.

Clarabridge, müşteri deneyim yönetimindeki etkinliğini arttırmak için büyümeye devam etmektedir. Son olarak Engagor çözümünü satın alarak, platformun daha da güçlenmesini sağlamış oldu. Markaların, sosyal kanallarda müşterileri ile doğrudan etkileşimini artırarak, müşteri sadakati, satış ve potansiyellerini artırmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

http://www.clarabridge.com

https://engagor.com

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home İŞ ORTAKLARI CLARABRIDGE