İŞ ORTAKLARI

Küresel iş ortakları
OBASE, analitik çözümler kapsamında geliştirdiği güçlü iş ortaklıkları sayesinde sadece Türkiye’nin değil, bulunduğu bölgenin önemli çözüm sağlayıcılarından biri konumuna yükseldi. İş zekâsı ve mobil zekâ alanında MicroStrategy ürünlerini, 1997 yılından beri başarıyla çözüme dönüştüren OBASE, bilgi yönetimi ve iş analitiği tarafında IBM ile uzun soluklu iş ortaklığını sürdürüyor. Ayrıca veri madenciliği kapsamında KXEN OBASE’in önemli iş ortağı olmaya devam ediyor.

Yüksek kaliteli ve sürdürülebilir veriye OBASE’in analitik çözümleriyle sahip olun.

MicroStrategy Ürünleri
MicroStrategy 1997 yılından itibaren OBASE’in stratejik ortakları arasında çok önemli bir yer almaktadır. OBASE, iş zekâsı, mobil zekâ, sosyal zekâ ve bulut zekâ alanında öncü ve inovatif çözümler sunan MicroStrategy ile yerel ve uluslar arası anlamda iş ortaklığı kapsamını her geçen gün ilerletmektedir.

OBASE, MicroStrategy’nin 2010 yılı EMEA Bölgesi En İyi Çözüm Ortağı ödülünü almıştır. Bilişim 500 Araştırması’nda “Veri Ambarı-İş Zekası” kategorisinin birincisi olmuştur. 2011 ve 2012 yıllarında ise global şirketler (SAP, Oracle) ile birlikte ilk üç içerisinde yer almaktadır. MicroStrategy ile iş zekası, mobil iş uygulamaları ve sosyal medya uygulamaları çerçevesinde 1997 yılından beri süregelen stratejik iş ortaklığı bulunmaktadır. Perakende, Finans, Telekomünikasyon, Devlet sektörlerinde özellikle MicroStrategy ürünleri ile projeler yapılmıştır.

Mekan bağımsız etkin iş zekası
OBASE, iş zekâsı araçlarının tümünü iPhone iş uygulamaları kategorisinde 24 uygulama arasında Apple’ın da onayıyla birinci olan MicroStrategy Mobil Uygulama Platformu sayesinde mobil ortama aktarıyor.

Sosyal ve mobil zeka
MicroStrategy’nin sosyal zekâ ürünleriyle OBASE, dünyanın en büyük sosyal veri tabanları üzerinde müşterileriniz hakkında derinlemesine analiz yapabilmenize olanak tanıyor. Sosyal medyada yer alan kişisel verileri geniş bir yelpazede analiz edebilen uygulamalar ile firmalar; tüketicilerinin demografik özelliklerini, ilgi alanlarını, takip ettikleri etkinlikleri ve seçtikleri markaları geniş bir alanda detaylı bir şekilde analiz edebiliyor.

Alert, perakende ve tüketiciye hizmet sağlayan firmaların kendi mobil ticaret uygulamalarını, sosyal medya ile bütünleşik olacak şekilde, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilmelerine olanak tanıyan bir mobil ticaret platformu. Alert, sosyal medya entegrasyonu sayesinde müşteri verisini arka tarafta zenginleştirip, mikro segmentler bazında, müşteriye özel içerikler ile daha fazla müşteriye, daha doğru öneriler ile ulaşabilmenize de yardımcı oluyor.

Express ise iş zekâsı ve iş analitiğini web ortamına taşıyan ve mobil zekâ uygulamalarıyla entegre eden bulut tabanlı bir MicroStrategy ürünü. SaaS (Software-as-a-Service) olarak kullanılabilen bu iş zekâsı çözümü sayesinde web ve mobil ortamlar için çok daha verimli ve hızlı iş zekâsı uygulamaları geliştirilebiliyor.

IBM Ürünleri
IBM, OBASE’in verinin güvenilir ve değerli bilgiye dönüşümü sürecinde ağırlıklı olarak proje geliştirdiği, bilgi yönetimi ve iş analitiği çerçevesindeki teknolojilerini kullandığı önemli iş ortaklarındandır. IBM InfoSphere Ürün Ailesi konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahip bulunan OBASE, veri ambarı, veri kalitesi, ana veri yönetimi, veri entegrasyonu, Büyük Veri ve iş analitiği uygulamaları konusunda IBM ürünleri üzerinde katma değerli çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Microsoft Ürünleri
Microsoft ile Axapta üzerine iş optimizasyonu ve iş analitiği sağlayacak katma değerli çözümler geliştirilmektedir. Söz konusu çözümlerin uluslararası pazarda Microsoft tarafından konumlandırılması planlanmaktadır. OBASE, Microsoft’un perakende sektöründe belirlediği dünyadaki 12 stratejik iş ortağından birisidir. Türkiye ve bölgedeki tek stratejik iş ortağıdır. Microsoft Ürün Yönetimi ile periyodik toplantılar yapılmakta, çift taraflı ürün yol haritası paylaşılmaktadır. OBASE, Microsoft’un ürün portföyündeki perakende sektörüne yönelik eksiklikleri dikkate alarak iş optimizasyonu ve iş analitiği ile ilgili Ar-Ge ve ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Oracle Ürünleri
Oracle ile 1995 yılından beri süregelen uygulama geliştirme, Veritabanı Yönetim Sistemi, Veri Ambarı ve ERP alanlarında iş ortaklıkları bulunmaktadır. Perakende sektöründe uygulama geliştirme alanında iş ortalığı yapılmaktadır. OBASE uygulamalarının %80’inden fazlası Oracle Veritabanı Yönetim Sistemi ortamında çalışmaktadır. OBASE Oracle’ın perakende sektöründe en çok satış yapan iş ortağıdır. Belli yıllarda OBASE tüm sektörleri içerisine alan değerlendirmede iki defa en çok satış yapan sektörel uygulama ödülünü almıştır.

KXEN Ürünleri
Veri Madenciliği konusunda kendi alanında lider KXEN ürünleri katma değerli çözüm sağlayıcı iş ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Platform bağımsız çalışan gerek Microstrategy gerek IBM InfoSphere Veri Entegrasyonu ve gerekse KXEN veri madenciliği ürünleri OBASE’in Mağazacılık, Veri Ambarı, CRM ve B2B çözümleri ile bütünleşik olan hazır uygulamalar ile de sunulmaktadır. OBASE’in analitik altyapısı güçlü, kullanımı kolay bilgi yönetimi çözümleri, büyüyen veri hacmine ve kullanıcı sayılarına göre ölçeklenebilme özelliğine sahiptir. KXEN firmasının 2007 yılından beri ana iş ortaklığı yapılmaktadır. Finans ve telekomünikasyon alanında veri madenciliği projeleri yapılmıştır.

Replica Sistemi Ürünleri
İtalya'da ve dünyada binden fazla firma tarafından yaygın olarak kullanılan Replica Sistemi®‘nin Türkiye distribütörlüğünü alarak, sahip olduğu perakende çözümleri deneyimini, Depo ve Lojistik Yönetimi Yazılımları birleştirmiştir.Bu birliktelik ile , Türkiye’ ye RFID ye dayalı Depo Yönetimi Yazılımı (Radyo Frekans) ve Ses teknolojisi kullanılarak tüm depo lojistik süreçlerinin gelişmiş yönetimini uygulamaya alarak Ar-Ge teknolojileri üretmeyi planlamaktadır.

Richrelevance
RichRelevance müşteri deneyimini tüm kanallarda yönetmek üzere , akıllı algoritmalar üreterek kişiye/müşteriye yönelik pazarlamada sektörün lider kurumu olarak ve uluslararası faliyet gösteren 200’den fazla şirkette kullanılan omnichannel uygulamaları ile tüm web, mobil ve mağaza içi ortamlar üzerinden en uygun ve inovatif şekilde sunmaktadır.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home İŞ ORTAKLARI