OBASE

1995 yılında kurulan OBASE , “Bilimsel Perakende Çözümleri” ve “Analitik Çözümler” alanlarında uzmanlaşmış Türkiye’nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir.

OBASE, Türkiye’nin konusunda deneyimli uzman kadrosuyla; bilimsel perakende iş çözümleri, veri ambarı, iş zekası, veri entegrasyonu, veri madenciliği çözümleri ve B2B/B2C elektronik iş platformları ile müşterilerinin verilerini iş değerine dönüştürerek verimliliklerini artırmalarında yardımcı olmaktadır.

OBASE’in bilimsel perakende sektörü çözümleri, bir işletmenin tedarik/talep zincirindeki tüm iş süreçlerinin yazılım ve entegrasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere A’dan Z’ye bir Mağazacılık ERP’si sunmaktadır. Bu çözümler küçük çapta bir mağazadan, çok mağazalı büyük bir zincire kadar yayılan geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. OBASE, kurumların her türlü bilgiye analitik olarak raporlar, karneler, analizler ile ulaşmasına olanak sağlayan zengin akıllı raporlama sistemleri üretmektedir.

OBASE'in perakende sektöründe hayata geçirdiği atılımlar, analitik çözümler alanında, bugün telekomünikasyon, ulaşım, finans, üretim, sigorta, lojistik, ilaç, tekstil gibi birçok sektörde artarak devam etmektedir. OBASE Veri Ambarı ve Karar Destek Sistemleri konusundaki gücünü, MicroStrategy, IBM ve KXEN gibi iş zekası ve bilgi yönetimi sektörünün önde gelen firmaları ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile daha da artırmıştır. OBASE, MicroStrategy’nin 2009 yılı EMEA Bölgesi En İyi Çözüm Ortağı ödülünü almıştır. Bilişim 500 Araştırması’nda “Veri Ambarı-İş Zekası” kategorisinin birincisi olmuştur.

Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, 200'ü aşkın kuruma, 11 ülkede, farklı ölçekteki müşterilerine çözüm ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Başarıyla tamamladığı projelerini Türkiye ve dünyada gururla sunan OBASE’in hedefi, kurumlarda bilgiye dayalı yönetim anlayışını güçlendirmektir.

OBASE

1995 yılında kurulan OBASE, "Bilimsel Perakende Çözümleri" ve "Analitik Çözümler" alanlarında uzmanlaşmış Türkiye'nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir. Firmalara detay bazda depolanmış büyük veri kitlelerini kullanarak çok boyutlu analizler yapma olanağı veren OBASE, firmaların karar destek sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunmaktadır. Dünyanın lider şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıklarını, sahip olduğu AR-GE yetenekleri ile en iyi şekilde tamamlayan OBASE, yurt içinde ve 11 ülkede farklı ölçekteki çok sayıda müşterisine ,sistem çözümlerini yazılım, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Devamı

Haberler

Şok Marketler, OBASE’in Replenishment çözümüyle EuroCIS 2017’de, ” En İyi Kurumsal Çözüm” kategorisi ödülünü aldı! Türkiye’nin 2016 yılında en hızlı büyüyen perakendecisi Şok...
Obase’in Üniversite İşbirlikleri Devam Ediyor!   Obase, 2012 yılından bu yana yerinde Ar-Ge Merkezi olarak sürdürmekte olduğu İnovasyon çalışmalarını akademik işbirlikleri ile...

İLETİŞİM & DESTEK

OBASE Bilgisayar ve Danışmanlık Hizm. Tic. A.Ş.

  • Adres: Saray Mah. Site Yolu sok. No:18 K:2 34768 Ümraniye, İSTANBUL
  • Tel: +90 216 527 30 00
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Buradasınız: Home OBASE