Bizden Haberler

Haberler

Mobile World Congress 2018 Barcelona’da gerçekleştirildi.

Obase aracılığı ile geliştirilen RTM, hizmet olarak sunulacak. 

Teknoloji dünyasının merakla beklediği Mobile World Congress 2018 ya da kısa ismiyle MWC 2018, 26 Şubat tarihinde, İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştirildi. Bu dev etkinlikte, teknoloji dünyasının birçok önemli ismi sahne aldı ve dünyanın farklı noktalarından yüz binlerce kişi gelişmeleri izlemek için etkinliği ziyaret etti..

MWC 2018 kapsamında önemli bir toplantı düzenleyen Turkcell, Lifecell Ventures ve dijital servisleri ile ilgili önemli detaylar paylaştı. LifecellVentures şirketi ile birlikte dijital servislerini yurt dışındaki operatörlerin kullanıma sunmayı planlayan Turkcell, dijital ihracat dönemine başlıyor.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'nun paylaştığı bilgilere göre artık dünyadan dileyen her operatör Lifecell Ventures tarafından sunulan BiP, fizy, Dergilik, Lifebox, Hesabım, Paycell, Hızlı Giriş, Upcall ve RTM gibi servisleri müşterilerine sunabilecek.

Obase'in uzmanlıkları ile geliştirilen C-Level kokpit Corpwatch ve anlık takip platformu RTM ( Realtime Trend Monitoring) Telco sektöründe öne çıkan çözümler olmaya devam ediyor.”

 

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016