Ürünlerimiz
Mobil Anket ve Denetim Yönetimi | YOUDIT

Perakende sektörünün önemli performans göstergelerinden biri olan saha denetlemelerinin yaratıldığı, işlendiği ve analiz edildiği  Mobil Anket ve Denetim çözümüdür.

Özellikle coğrafi olarak yayılmış olan mağaza ağında saha denetlemelerinin yapılması, şablonlar ve formlar ile veri olarak sistemlere kaydedilmesi, raporlanması, ölçülmesi ve diğer göstergeler ile birlikte analiz edilmesi zorlaşmaktadır.  IOS ve Android tabanlı cihazlarda kullanılan Youdit uygulaması ile hazırlanmış olan form ve anketler denetçi tarafından doldurulur. Denetçilerin açık uçlu yorumlarını yazabilmeleri ve fotograf çekerek yorumlarını destekleyebilmelerine  imkan sağlar. Online bir yapıda çalışan sistem, geçmiş veri ve denetim sonuçlarını da denetçinin izleyebilmesini sağlar.

Youdit Mobil Anket ve Denetim uygulaması ile sahanıza daha yakın olabilirsiniz. Mağazaların satış, stok, kampanya, ürün alım gibi günlük operasyonlarını raporlarken, denetim skorlarını da analizlerinize katabilir, mağaza ve depolarınızı daha bütünsel olarak ölçebilir ve yönetebilirsiniz.

Copyright Obase / Kullanım Koşulları / C 2016